Yhteystiedot

Toimistojen sijainnit

Vattuniemenranta 2, 4. krs, 00210 Helsinki

Linnankatu 17 A 7, 20100 Turku

Ringvägen 100 E, 9 tr., 118 60 Stockholm

Toldbodgade 18, 1253 København K

 

Y-tunnukset

Nordic Healthcare Group Oy, Y-tunnus 2629495-9
NHG Finland Oy, Y-tunnus: 2195803-1

 

Yhteystiedot

Puhelin: +358 50 439 9333

Laskutus: laskutus@nhg.fi

 

Verkkolaskutus

NHG Finland Oy

verkkolaskutusosoite: 003721958031
operaattoritunnus: 003721291126

Johto

Vesa Kämäräinen TkT

Toimitusjohtaja
vesa.kamarainen@nhg.fi

Vesa Komssi

Varatoimitusjohtaja
vesa.komssi@nhg.fi
+358 50 331 7978

Tomi Malmström

Liiketoimintajohtaja,
analytiikkaratkaisut
tomi.malmstrom@nhg.fi
+358 50 323 4775

Olli Tolkki

Johtaja, myynti ja asiakkuudet
olli.tolkki@nhg.fi
+358 40 033 9195

Riikka-Leena Leskelä TkT

Tutkimusjohtaja, senior partner
riikka-leena.leskela@nhg.fi
+358 50 410 0737

Paulus Torkki TkT

Senior partner
paulus.torkki@nhg.fi
+358 50 338 5500

Johan Groop TkT

Senior partner
johan.groop@nhg.fi
+358 50 358 1610

Antti Alho

Senior partner
antti.alho@nhg.fi
+358 40 534 6658

Anna Maksimainen

Senior partner
anna.maksimainen@nhg.fi
+358 40 7091 309

Fredrik Herse

Senior partner
fredrik.herse@nhg.fi
+358 50 3519 366

Petra Jäntti

Senior partner
petra.jantti@kaufmann.fi
+358 40 768 4759

Ville Niukko

Senior partner
ville.niukko@kuntamaisema.fi
+358 50 525 5645

Pekka Multimäki

Talousjohtaja
pekka.multimaki@nhg.fi

Tuomas Nuotio

Henkilöstöjohtaja
tuomas.nuotio@nhg.fi
+358 50 526 1967

Milja Saarimaa

Viestintä- ja markkinointipäällikkö
milja.saarimaa@nhg.fi
+358 41 503 1336

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close