Yhteystiedot

Toimistojen sijainnit

Vattuniemenranta 2, 4. krs, 00210 Helsinki

Linnankatu 17 A 7, 20100 Turku

Vasagatan 36, 4 tr., 111 20 Stockholm

Toldbodgade 18, 1253 København K

 

Y-tunnukset

Nordic Healthcare Group Oy, Y-tunnus 2629495-9
NHG Benchmarking Oy, Y-tunnus: 2195803-1
NHG Consulting Oy, Y-tunnus: 2343454-9
Kuntamaisema Oy, Y-tunnus: 2198907-3
Kaufmann Agency Helsinki Oy, Y-tunnus: 1034497-4
NHG Sweden AB, Y-tunnus: 559148-6674

Laskutus: laskutus@nhg.fi, +358 50 439 9333

Johto

Vesa Kämäräinen TkT

Toimitusjohtaja
vesa.kamarainen@nhg.fi

Vesa Komssi

Varatoimitusjohtaja
vesa.komssi@nhg.fi
+358 50 331 7978

Raine Vasanoja

Maajohtaja, Ruotsi ja Tanska
raine.vasanoja@nhg.se
+46 70 310 5720

Petra Jäntti

Toimitusjohtaja, Kaufmann
petra.jantti@kaufmann.fi
+358 40 768 4759

Ville Niukko

Liiketoimintajohtaja,
Kuntamaisema
ville.niukko@kuntamaisema.fi
+358 50 525 5645

Olli Tolkki

Johtaja, Myynti ja asiakkuudet
olli.tolkki@nhg.fi
+358 40 033 9195

Johan Groop TkT

Liiketoimintajohtaja,
Toiminnalliset uudistukset
johan.groop@nhg.fi
+358 50 358 1610

Petri Heikkilä

Liiketoimintajohtaja,
Strategia ja yksityissektori
petri.heikkila@nhg.fi
+358 40 515 4155

Tomi Malmström

Liiketoimintajohtaja,
Analytiikkaratkaisut
tomi.malmstrom@nhg.fi
+358 50 323 4775

Paulus Torkki TkT

Kehitysjohtaja
paulus.torkki@nhg.fi
+358 50 338 5500

Riikka-Leena Leskelä TkT

Tutkimusjohtaja
riikka-leena.leskela@nhg.fi
+358 50 410 0737

Tuomas Nuotio

Henkilöstöpäällikkö
tuomas.nuotio@nhg.fi
+358 50 526 1967

Pekka Multimäki

Talousjohtaja
pekka.multimaki@nhg.fi

Milja Saarimaa

Viestintä- ja markkinointipäällikkö
milja.saarimaa@nhg.fi
+358 41 503 1336

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close