Yhteystiedot

Toimistojen sijainnit

Vattuniemenranta 2, 4. krs, 00210 Helsinki

Linnankatu 17 A 7, 20100 Turku

Vasagatan 36, 4 tr., 111 20 Stockholm

Toldbodgade 18, 1253 København K

 

Y-tunnukset

Nordic Healthcare Group Oy, Y-tunnus 2629495-9
NHG Benchmarking Oy, Y-tunnus: 2195803-1
NHG Consulting Oy, Y-tunnus: 2343454-9
Kuntamaisema Oy, Y-tunnus: 2198907-3
Kaufmann Agency Helsinki Oy, Y-tunnus: 1034497-4
NHG Sweden AB, Y-tunnus: 559148-6674

Laskutus: laskutus@nhg.fi, +358 50 439 9333

Johto

Vesa Kämäräinen TkT

Toimitusjohtaja
vesa.kamarainen@nhg.fi

Vesa Komssi

Varatoimitusjohtaja
vesa.komssi@nhg.fi

Raine Vasanoja

Maajohtaja, Ruotsi ja Tanska
raine.vasanoja@nhg.se

Petra Jäntti

Toimitusjohtaja, Kaufmann
petra.jantti@kaufmann.fi

Ville Niukko

Liiketoimintajohtaja,
Kuntamaisema
ville.niukko@kuntamaisema.fi

Olli Tolkki

Johtaja, Myynti ja asiakkuudet
olli.tolkki@nhg.fi

Johan Groop TkT

Liiketoimintajohtaja,
Toiminnalliset uudistukset
johan.groop@nhg.fi

Petri Heikkilä

Liiketoimintajohtaja,
Strategia ja yksityissektori
petri.heikkila@nhg.fi

Tomi Malmström

Liiketoimintajohtaja,
Analytiikkaratkaisut
tomi.malmstrom@nhg.fi

Paulus Torkki TkT

Kehitysjohtaja
paulus.torkki@nhg.fi

Riikka-Leena Leskelä TkT

Tutkimusjohtaja
riikka-leena.leskela@nhg.fi

Tuomas Nuotio

Henkilöstöpäällikkö
tuomas.nuotio@nhg.fi

Mari Moilanen

Controller
mari.moilanen@nhg.fi

By continuing to use the site, you agree to the use of cookies. more information

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close